Свято Пасхи Христової

IMG_9513У ніч на 1 травня відбулося святкове пасхальне Богослужіння. Перед початком служби Божої вірні зустріли Благодатний вогонь, який був доставлений до Матюшів з Білої Церкви. Опівночі плащаниця Спасителя була занесена у вівтар і розпочалася хресна хода навколо храму. Далі пасхальна заутрення і Божественна літургія. За Богослужінням пасхальні ірмоси також співали вихованці недільної школи.

Наприкінці Богослужіння недільна школа інсценізувала євангельський уривок про те, як жінки-мироносиці біля Гробу Господнього дізнаються від ангела про Воскресіння Сина Божого.

Далі освячення пасхальник кошиків і вітання з Пасхою.

Опівдні, настоятель парафії разом зі вихователем Іриною Михайлівною та вихованцями недільної школи відвідали Білоцерківську районну лікарню, де привітали медперсонал і хворих зі Світлим Христовим Воскресінням. Священик кожного благословляв іконкою Святої Трійці, а діти бажали здоров’я, роздавали крашанки, даруючи радість Свята.