Міжпарафіяльна підліткова зустріч

20 жовтня діти парафії Архістратига Михаїла у с. Матюші завітали в гості до вихованців недільної школи парафії святої мучениці Тетяни смт. Терезине Білоцерківського благочиння. Такі зустрічі об’єднують дітей і дарують їм радість, адже програма цього дня насичена і цікава.

Діти разом зі священиками молилися, знайомилися, змагалися в естафетах, зіграли футбольний матч, стріли з луків та пневматичної гвинтівки, проводили брейн-ринг на тему “Притчі Спасителя”, переглядали повчальні мультфільми з коментаріями священиків та ділилися своїми враженнями. Парафіяни храму мучениці Тетяни приготували смачний обід, а також були подарунки. У заході для дітей і підлітків взяли участь священик Володимир Дейбук з матушкою, священики Петро Довгун та Вадим Рудий.