pohoron_mikoli_mikol_0325 травня, у п’ятницю Світлої седмиці, на 73 році життя відійшов до Господа Микола Миколайович Вакуленко − вчитель із 49-річним стажем, в минулому директор Матюшівської ЗОШ. 6 травня, у день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця, у храмі, пасхальним чином, було звершено чин відспівування новопредставленого. Попрощатись зі справжнім християнином, вчителем від Бога, порядним громадянином своєї Батьківщини, другом і порадником прийшла велика кількість Матюшан. Заупокішні промови виголошували сільський голова Кознозій Олександр Степанович, директор Матюшівської ЗОШ Петренко Тетяна Михайлівна, вчитель української мови Боришполь Ольга Тимофіївна,  вчителі, друзі спочилого. Вічна Вам память і Царство Небесне!