Третя міжпарафіяльна підліткова зустріч Білоцерківського благочиння

IMG_939921 травня на базі парафії преподобного Сергія Радонезького у м. Білій Церкві пройшла чергова  міжпарафіяльна підліткова зустріч вихованців недільних шкіл Білоцерківського благочиння, присвячена пам’яті святителя Миколая, просвітителя Японії.

Вихованці церковної школи при храмі Архістратига Михаїла також взяли участь у зустрічі, де відпочивали, спілкувалися, грали та провіряли свої знання Закону Божого.

Захід, традиційно, розпочався молитвою перед початком всякої доброї справи, яку звершив голова Соціального відділу єпархії протоієрей Володимир Дейбук. Священик дав настанови, провів екскурсію та розповів правила безпеки.

Далі знайомство учасників, поділ на команди і ігри. Роль керівника і строгого судді у цьому розділі програми взяв на себе співробітник єпархії, голова Інспекції з контролю за діяльністю недільних шкіл протоієрей Петро Довгун. Після хорошого фізичного навантаження учасники зустрічі скуштували смачний, приготовлений з молитвою, обід.

Заступник голови єпархіального молодіжного відділу священик Сергій Сиротинський організував перегляд фільму та спілкування на тему: “Православ’я в Японії. Святитель Миколай (Касаткін), просвітитель Японії”. Далі був футбол, волейбол, настільні ігри для наймолодших учасників. Священики Сергій і Володимир підготували цікавий “Брейн-ринг”, де вихованці недільних шкіл проявили свої знання в області Святого Письма, церковної історії, церковнослов’янської азбуки і цифр.

Далі розпочався квест. Наші учасники мали розгадати тайну Вічного життя, яку відкрив Господь Іісус Христос. Вони мали пройти сім станцій, виконуючи у кожній певне завдання (знати Закон Божий, використати логічне мислення, проявити командний дух, вміння користуватися луком та інше). Отримавши на кожній станції частину Ключа, команда мала скрасти слова, що розкривають Тайну.

Потім були уроки трудового навчання. Хлопці власноруч, з допомогою інструментів, робили годівницю для птахів та шпаківню, а дівчата на уроці прикладного мистецтва розмальовували гіпсові іграшки.

Після подячної молитви за підсумками усіх ігор команда переможців отримала цінні призи, а всі інші учасники духовну літературу і солодкий гостинець.

Загальне фото на пам’ять і прощання до наступної зустрічі.

Прес-служба Білоцерківської єпархії